ЖИТЛОВІ СПОРИ

адвокат по жилью

 Житлові спори є актуальною та поширено категорією справ, яка відрізняється своїми різновидами. Однак, ці спори завжди стосуються самого головного — житла.
До житлових справ, які розглядаються в судах, відносяться наступні:
— спори про визнання права власності на житло;
— спори відносно зміни договору оренди житлового приміщення (розділ особистих рахунків);
— спори про усунення перешкод у користуванні майном;
— спори щодо розподілу житла;
— спори щодо виселення, вселення в житлове приміщення тощо.
Так, якщо Ви має бажання перевести приміщення з житлового фонду в нежитловий або узаконити перепланування. Процедура досить складна, однак будь-яка ситуація має своє рішення. Якщо Вам відмовили, Ви можете звернутися за захистом своїх прав у суд. 
Адже боротися з бюрократичною системою сваволею чиновників можна винятково в судовому порядку.
Останнім часом виникають конфлікти, щодо дольової участі у будівництві. Дані суперечки є дуже специфічними, тому що сама будівельна організація встановлює в договорі порядок рішення спорів і потрібно мати достатню кваліфікацію, щоб зуміти обійти всі «камені спотикання» забудовника й повністю захистити інтереси клієнта.
Поширеними є також спори про виселення, вселення, визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням.
Оскільки, житлові спори надзвичайно неврегульована категорія справ, захистити свої права самостійно без юридичної підготовки буде надзвичайно складно, тим більше в таких справах буде вирішуватися доля Вашого житла. Звернувшись до нас за допомогою у представництві Ваших інтересів при врегулюванні виниклого житлового спору, наші адвокати, юристи використають всі знання і навики напрацьовані роками задля успішного вирішення Вашої справи з мінімальними затратами і максимальним результатом для Вас.
Право на приватну власність охороняється законом. Ніхто не може позбавити права власності без рішення суду. Але в житлових відносинах дане право порушується досить часто, тому житлові питання вимагають детального законодавчого врегулювання.
Адвокат з житлових питань може допомогти досягти компромісу у вирішенні житлового питання між родичами. Дуже часто власники житла не знають різниці в правах та обов’язках власника і наймача житла, в чому різниця між цими правовими категоріями. У цьому і є необхідність звернутися до адвоката з житлових питань. Бувають випадки, коли існує можливість виселити власника з квартири або ж припиняється право власності або користування на житло. Адвокат допоможе Вам розібратися в даних питаннях і надасть інформацію про можливі методи вирішення даної проблеми.
Наші адвокати у сфері житлових відносин нададуть Вам юридичну допомогу по житловому праву і відповіді на питання, які виникають у цій сфері, захистять та представлять Ваші інтереси в суді, органах виконавчої влади.

Житлові відносини — невід’ємна частина життя, яка відіграє важливу роль для людини. Саме тому краще звернутися до досвідченого адвоката для вирішення питань житлового характеру.